Cum să aplici Procesul de admitere Perioada de reînscriere (pentru cursanții din anii II, III, specializare) – până pe data de 8 septembrie. Restanțele se pot susține în perioada 11-15 septembrie. Perioada de înscriere (pentru cursanții din anul I) – 28 august – 8 septembrie * Cursanții care se înscriu în anul I sunt așteptați în perioada 28 august – 8 septembrie să depună dosarele și să achite taxa de 50 de lei (taxa de înscriere). Perioada de testare (doar pentru cei din anul I): 11-15 septembrie Afișarea rezultatelor: 16 septembrie Începerea cursurilor: 18 septembrie Pentru înscriere în anul I aveți nevoie de următoarele: copie după CI/certificat de naștere adeverință de la medicul de familie cerere de înscriere acord GDPR taxă de înscriere – 50 de lei *cursanții admiși în anul I vor semna ulterior contractele de studiu Pentru reînscriere aveți nevoie de următoarele: copie după CI/certificat de naștere adeverință de la medicul de familie cerere de reînscriere acord GDPR contract de studiu *Taxa de frecvență anuală este de 700 RON. * Pentru informații privind înscrierea și cursurile puteți suna și la profesorul de specializare. Numerele de telefon ale profesorilor pot fi găsite în secțiunea PROFESORI din meniul principal. Documentele necesare înscrierii se pot descărca de mai jos:

Leave a Comment