Noutăţi

Incepind cu 1 septembrie va puteti inscrie la Scoala de Televiziune din cadrul Catedrei Mass-media a Scolii Populare de Arte "Titel Popovici" din Iasi, unde puteti opta pentru urmatoarele specializari:
- videojurnalist
- realizator emisiuni TV
- prezentator TV
- editor imagine
- regizor TV.

ŞCOALA POPULARĂ DE ARTE „TITEL POPOVICI” IAŞI
face înscrieri pentru anul şcolar 2016–2017 la:
SECȚIA MASS-MEDIA: clasa jurnalism TV specializările: video/jurnalist, realizator emisiuni TV, prezentator TV, editor imagine, regizor TV.

Şcoala Populară de Arte şi Meserii "Vespasian Lungu" Brăila, cu sprijinul Consiliului Judeţean Brăila, vă invită la cea de-a IX-a ediţie a Concursului Naţional de Pian "Virtuozii", eveniment care va avea loc la Brăila, în perioada 19-20 mai 2017 (în loc de 12-13 mai 2017).

Serbarea cu ocazia Sarbatorilor de Craciun, sustinuta de elevii clasei de Saxofon a Scolii Populare de Arte "Titel Popovici" din Iasi - Romania.

Înscrieri pentru anul școlar 2016-2017!
ŞCOALA POPULARĂ DE ARTE „TITEL POPOVICI” IAŞI
face înscrieri pentru anul şcolar 2016–2017 la:

Pages